Tvorba informačních systémů

Používejte ve své firmě nástroje, které vám pomohou v růstu. Neztrácejte čas obcházením současného systému – pomůžeme vám zjednodušit stávající procesy a implementovat systém tak, aby je podporoval. Automatizujte opakující se práci a užívejte si volný čas.

Co nabízíme

Systém přímo určený pro vaši společnost

V dnešní rychlé době je třeba mít systém, který vám bude pomáhat a ne naopak. Díky systému na míru můžete všechny své požadavky promítnout do systému, se kterým se vám bude lépe pracovat a všichni kolegové mu budou rozumět.

Zkrátíte tak čas potřebný pro zadávání či vyhledání dat, zjednodušíte svou práci či nabídnete zákazníkům více než konkurence. Ušetřený čas můžete věnovat svému podnikání.

Implementace našich systémů s úpravami

V současné době vyvíjíme tři informační systémy, které vám můžeme ihned implementovat, či upravit podle vašich potřeb. Oproti novému systému tím můžete zkrátit čas potřebný k realizaci a snížit náklady vaší firmy.

Pokud se o těchto systémech chcete dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat na e-mail, telefon, nebo pomocí kontaktního formuláře na stránce Kontakt.

SLAB for TEFL

Informační systém určený pro TEFL či jazykové školy, který poskytuje prostor pro administrátory, lektory i studenty a pokrývá kurzy od začátku až do konce.

SLAB for Non-Profit

Systém pro neziskové organizace, které si potřebují udržova pořádek ve vedení klientů, zakázek, aktivit a projektů s reportováním pro úřady.

Internal

Systém určený pro firmy vyrábějící vlastní výrobky. Vedení zakázek, informace o výrobcích ve výrobě, kalendář akcí a servisu, tisk předávacích protokolů, mobilní verze pro zaměstnance s jejich kalendářem akcí a další.

Responzivita

Mobilní web je předností

Při stavbě webových systémů dbáme na to, aby všichni vaši zaměstnanci či klienti měli možnost se systémem pracovat na jakémkoli zařízení. Díky tomu mohou vyřídit práci v klidu na iPadu, či mobilním telefonu i když nejsou v kanceláři u velkého monitoru. Prvky připravujeme tak, aby byly jednoduše použitelné na menších zařízeních, ale aby tím netrpělo UX na velkých monitorech.

Reporting

Váš business v číslech

Součástí našich systémů je i reportingové centrum, kde najdete všechny své grafy a tabulky. Nabídnout vám můžeme jak dashboardy, tak exporty do Excelu pro další zpracování. Rozhodujte se na základě dat a nalézejte chyby dřív, než je pozdě.

Nezatěžujte své IT dalšími starostmi o servery. Pokud nechcete

Software as a Service – aplikace běží u nás

Zlevněte provoz systému a vyhněte se výpadkům. Aplikace hostujeme na vlastních server v datacentru v Praze, zabezpečených a monitorovaných 24/7. Samozřejmostí smlouvy je SLA a zálohování mimo lokalitu datacentra. Díky tomu získáváte jednoduchý přístup k aplikaci, ale nemusíte se obávat servisních úkonů.

Pokud však požadujete provozovat aplikaci na vlastních serverech, pak se domluvíme na možnostech, hardwarových požadavcích a způsobech aktualizací. Jde přece o váš systém.

Chcete více informací?

Kontaktujte Nás

Vývoj nového systému je často během na dlouhou trať a nic se nesmí zanedbat. Ozvěte se nám, společně si probereme potřeby vaší společnosti a navrhneme řešení. Konzultace je zdarma, takže se toho nemusíte obávat.