INFORMAČNÍ SYSTÉMY.

Informační systém je mozkem firmy. Je to jedno místo, kde máte vše, co k práci potřebujete. Skoncujte s desítkami otevřených Excelových sešitů a stovkami papírů na stole, přestaňte si posílat skeny dokumentů přes email nebo nosit po schodech. Místo psaní SMS zpráv a telefonování nechte zprávu v systému a přesuňte zadání na svého podřízeného či kolegu.

Jedná se o kompletní řešení pro celou firmu či oddělení. Na tento jeden systém se dále připojují aplikace a moduly. Webová aplikace pro práci se systémem přes prohlížeč. Mobilní aplikace pro práci na cestách. Zadaná data se dále využívají pro Business Intelligence nebo jiné zpracování – např. denní kontrola dat a provedení úkonů nad nimi a informování konkrétních zaměstnanců o výsledku operace.

Přenechte monotónní práci stroji – aplikace se může učit podle toho, jak ji používáte, a našeptávat vám.

Vytvoříme pro vás přesně to, co budete potřebovat. Pomůžeme vám od začátku až do konce – nemusíte se bát, že bychom po vás chtěli vše připravit a my vám vrátíme kód a tím to končí.

 • Společně zjistíme, co pro vás bude nejvýhodnější.
 • Vytvoříme analýzu, navrhneme řešení a projdeme si ho krok po kroku.
 • Pokud s ním budete souhlasit, pustíme se do práce. Během této doby vás budeme informovat a případné nové požadavky zapracujeme (díky agilnímu vývoji).
 • Po dokončení nastane fáze testování – automatické i ruční testy naleznou chyby, abyste se s nimi nepotýkali vy.
 • Nakonec vám pomůžeme s nasazením aplikace ve firmě, případně provedeme školení zaměstnanců.
 • Nadále budeme poskytovat podporu a zapracovávat požadavky a nové funkčnosti, se kterými přijdete.

BUSINESS INTELLIGENCE.

‚Statistika nuda je, má však cenné údaje‘ – my vás přesvědčíme o tom, že to žádná nuda není.
Správně navržené BI vám pomůže dopředu plánovat a zpětně hodnotit.

 • Počítejte – zjistěte, jak se firmě vede po finanční stránce, kteří zákazníci jsou pro vás největším odběratelem a na koho se musíte zaměřit.
 • Zjednodušte meetingy – zjednodušte své meetingy tím, že místo zdlouhavého připravování podkladů jednou ťuknete a máte vše před sebou – aktuální i historická data.
 • Plánujte – najděte své silné a slabé stránky, zjistěte, kde se váš produkt nejvíce prodává, a zaměřte se na správnou klientelu.
 • Hodnoťte – potřebujete zjistit, jak jsou na tom vaši zaměstnanci? Čísla řeknou vše.
 • Šetřete – místo přepisování údajů z různých systémů do Excelu a vytváření tabulek mějte automaticky tvořené grafy a tabulky.
 • Zefektivněte práci – všechen ten čas, který ušetříte díky BI, můžete využít na jinou práci. Nebo jít dříve domů.
Kontaktujte nás

WEBOVÉ APLIKACE.

Webové aplikace jsou častou formou nově vytvářených aplikací – mohou za to hlavně následující výhody:

 • Multiplatformní řešení – už nezáleží na tom, jestli ve firmě používáte Windows, distribuci Linuxu nebo MacOS.
 • Přístupné – přihlásíte se z jakéhokoli zařízení připojeného do sítě.
 • Bezpečné – aplikace může být nastavena tak, že funguje pouze intranetově – mimo síť vaší firmy se do ní nikdo nedostane.
 • Responzivní – mnohem lepší škálování obrazovky – místo mobilní aplikace můžete používat i webovou – přijdete ale o některé věci typu push notifikace, které nabízí nativní mobilní aplikace.
 • Méně náročné pro klientská zařízení – aplikace už nemusí běžet na všech počítačích každého zaměstnance – hlavní výpočetní výkon je na jednom počítači a vy můžete mít lehké ultrabooky.
 • Vlastní server i cloudové řešení – podle preferencí si vyberete, jestli chcete používat vlastní server ve firmě, nebo to necháte na nás a vše budete mít v cloudu – cena je lepší a navíc můžete jednoduše škálovat výkon podle toho, jak váš business poroste.

MOBILNÍ APLIKACE.

Mobilní aplikace k informačnímu systému

Mít svá data stále při sobě může být velká konkurenční výhoda. Zapisujte si údaje a ukládejte zákazníky přímo ze schůzky.
Potřebujete, aby vaši zákazníci měli přístup ke svým datům ve vašem systému, jako jsou např. minulé objednávky? Dejte jim takto jednoduchý nástroj, jak s vámi mohou komunikovat, šetří to čas i práci oběma stranám.
Občas se stane, že i během dovolené musíte něco upravit nebo vyřešit – mobilní telefon máte s sebou a nemusíte zbytečně vozit notebook nebo vyhledávat veřejný počítač – což může být i bezpečnostní riziko.

Samostatná mobilní aplikace

Máte zájem o vytvoření aplikace na míru bez dalších systémů a návazností? Vytvoříme ji podle vašeho zadání, pro systémy Android a iOS.

POTŘEBUJETE NĚCO JINÉHO?

Máte zájem o desktopovou aplikaci pro Windows? Hledáte řešení pro IoT, nebo potřebujete cloudový server pro zpracování dat?
Ozvěte se a společně najdeme řešení.

Zeptejte se nás