Mějte jedinečný web

Co děláme

Připravené pro mobily

Při vývoji každé webové stránky se vždy zaměřujeme předně na mobilní telefony, ze kterých návštěvnost každým rokem stoupá. Čím dál více zákazníků si bude váš web prohlížet na svém mobilu a potřebujete, aby měli možnost si ho přečíst.

Nastavíme to za vás

Nevíte co je to hosting, registrátor domény, CMS, DNS záznamy, MySQL databáze? Nevadí, všechno nastavení provedeme za vás a po dokončení stránky vám předáme přihlašovací údaje.

Redakční systémy

Nutnost volat tvůrci webu kvůli změně telefonního čísla na stránce kontaktu není příjemné. Díky redakčnímu systému v češtině ale máte možnost tyto věci sami upravit. A pokud je úprava většího charakteru a sami ji nezvládnete, pak vám s tím rádi pomůžeme.

%

návštěvníku prohlíží z mobilu

%

uživatelů stránku ihned opustí, pokud je zastaralá

%

lidí si myslí, že mobilní stránka má být stejně pěkná jako ta desktopová

Nechte si to navrhnout

Popovídejte si s naším designérem

Náš designér vám pomůže s tím, aby stránka vypadala přesně podle vašich představ, ale pomůže vám tam, kde tápete. Spolu s vámi připraví základní myšlenku stránky, vyberete spolu barvy, použité prvky a vzhled na mobilních zařízeních.

Po této konzultaci připraví prototypy stránky, který společně zkontrolujete a doladíte. Designér poté dohlíží na vývojáře a odpovídá za finální produkt.

Optimalizace pro vyhledávače

SEO

Doručíme optimalizaci webu pro vyhledávače, jako je Google a Seznam, a poučíme vás o správném psaní textů a nových stránek tak, aby je vyhledávače správně pochopily. Dostaňte se ze zadních stránek vyhledávačů na první a oslovte co nejvíce uživatelů.

Analýza návštěvníků

Google Analytics

Propojíme vaše stránky s Google analytics, ze kterých můžete pohodlně sledovat aktivitu uživatelů na vašich webových stránkách. Z této služby můžete zjistit vaši denní návštěvnost, míru konverzí, demografické údaje a chování úživatelů na webu.