Outsourcing vývoje

Předejte váš vývoj aplikací do rukou týmu sehraných vývojářů, kteří jsou schopni okamžitě začít. Zkuste způsob vývoje orientovaného na kvalitní a včasné dodání bez nutnosti řešení všeho okolo a nižších nákledech.

V čem se vyznáme

Specializací a naši vášní je vývoj aplikací na míru. Zakládáme si na tom, že naše řešení můžete používat i v budoucnosti a dlouho zůstane relevantní pro vaše rozsáhlé potřeby.

Webové aplikace
Nechte si vyvinout přehlednou a libovolně dostupnou webovou aplikaci skrze internetový prohlížeč.

IoT řešení
Propojíme vaše podniková chytrá zařízení s implementovaným systémem, aby všechny sledované informace plynuly tím správným směrem.

Mobilní aplikace
Mějte k dispozici stabilní, přehlednou a plnohodnotnou aplikaci dostupnou skrze mobilní zařízení pro interní využití i vaše klienty.

Umělá inteligence
Umělá inteligence vám pomůže v rámci každodenních podnikových procesů a činnosti či zautomatizuje chování IoT zařízení.

API
Součástí implementovaných systémů bývá i přístupné a zdokumentované API pro zpřístupnění komunikace s dalšími či externími aplikacemi, případně využívané pro komunikaci a integraci s vašimi ostatními systémy.

V čem naše řešení vyvíjíme

Vyvíjíme v .NET Frameworku, který je velice žádaným a versatilním řešením v současné době. K vytvoření dokonalých produktů používáme i tyto nástroje:

Proces spolupráce

Před zahájením jakéhokoli projektu IT outsourcingu a lean development, s vámi pečlivě komunikujeme, abychom plně pochopili Vaše podnikatelské cíle, očekávání a specifické požadavky. Tato počáteční fáze nám umožňuje přesně definovat požadavky vašeho projektu.

Poté vytvoříme detailní plán pro dosažení těchto cílů, provedeme vývoj a implementaci řešení dle vašich potřeb. Následuje důkladné testování, abychom se ujistili, že výsledky splňují vaše požadavky. Po úspěšném testování vám dodáme finální produkt a poskytneme nezbytnou podporu pro jeho efektivní využití

A to vše v duchu principů lean development, kde neustále hodnotíme a vylepšujeme procesy a výsledky, abychom minimalizovali plýtvání a maximalizovali přidanou hodnotu.

Máte dotaz nebo chcete rozjet projekt?

Využijte náš kontaktní formulář nebo se nám ozvěte rovnou na email. Pokud je Vám příjemnější telefon, zavolejte Davidovi a ten s Vámi vše probere.

A jak to vlastně funguje? Po prvním kontaktu si naplánujeme fyzickou či online schůzku, která je samozřejmě zdarma, a na ní vše probereme.

+420 736 635 999
david.curda@cube-it.net