Co máme za sebou

Pro nás je každý nový projekt záležitostí speciální pozornosti a péče. Klíčové hodnoty naší společnosti zahrnují individuální přístup, osobní setkání s cílem porozumění základním aspektům vašeho podnikání a navrhování jak standardních, tak inovativních řešení.

Usilujeme o dlouhodobou spolupráci s našimi klienty, abychom zajistili co nejlepší výsledky a upřednostňujeme Lean přístup k vývoji.

SOMI Systém

SOMI

Představujeme Somi, špičkové řešení pro řízení fotovoltaických elektráren, díky kterému společnost získala obrovskou výhodu na trhu. Tato na míru vytvořená platforma nabízí pokročilé AI řízení fungující ruku v ruce se specificky navrženou architekturou systému a vzdáleného ovládání hardware. Součástí Somi je také vnitřní ERP systém pro snadnější a efektivnější správu.

Nelze uvést

SOMI Systém

Minto

SaaS aplikace navržená pro společnosti, které poskytují stáže primárně v zahraničí. Minto poskytuje účinné řešení pro správu stáží, včetně ubytování, přiřazení k pracovním pozicím, organizaci událostí a řízení kooperace se spolupracujícími společnostmi.

.NET MVC, Javascript, MSSQL Server

Slab for TEFL

Tato revoluční aplikace je uceleným řešením pro správu vzdělávacích programů TEFL (Teaching English as a Foreign Language). Je navržena pro organizace po celém světě, které se zabývají školením rodilých mluvčích, jak vyučovat angličtinu jako cizí jazyk. Slab for TEFL umožňuje snadný nábor studentů, efektivní řešení plateb, přípravu a provedení kurzů, online testování a vydávání certifikátů.

.NET MVC, Javascript, MSSQL Server

Levouzadní

Nezisková platforma je primárně určena pro ukrajince žijící v Česku, kteří se chtějí naučit češtinu, ať už se jedná o školní vzdělávání nebo samoučení. Levou zadní je výjimečná v tom, že nabízí podporu v mnoha různých formách, aby bylo učení češtiny co nejefektivnější a nejpříjemnější.

.NET, Blazor Server, Postgres

Nonprofitio

Aplikace pro neziskové organizace zajišťující služby všeho druhu. Obsahující inteligentní správu klientů, zakázek a jednotlivých aktivit.

.NET, Blazor Server, Postgres

PokeHall

Jedinečná online platforma pro milovníky Pokémonů, která umožňuje nákup, prodej a výměnu sběratelských Pokémon karet. Aplikace obsahuje řešení pro platební brány, předplatné, soutěže a interakci mezi kupujícími a prodávajícími, vše v rámci bezpečné a uživatelsky přívětivé platformy.

.NET MVC, Javascript, MSSQL Server

SOMI Systém

AquaTech

Tato sofistikovaná webová platforma se zabývá celkovou správou výroby, od zákazníků a objednávek až po logistiku. Systém je optimálním řešením pro jakoukoliv organizaci, která hledá integraci a efektivní správu svých databází.

.NET MVC, Javascript, MSSQL Server

Jste připraveni stát se naším dalším úspěchem?

Využijte náš kontaktní formulář nebo se nám ozvěte rovnou na email. Pokud je Vám příjemnější telefon, zavolejte Davidovi a ten s Vámi vše probere. A jak to vlastně funguje? Po prvním kontaktu si naplánujeme fyzickou či online schůzku, která je samozřejmě zdarma, a na ní vše probereme. +420 736 635 999 david.curda@cube-it.net